Siboplu Conta

Siboplu Conta

Siboplu Conta Özellikleri

Siboplu contalar genellikle silikon malzemeden şerit şeklinde çekilerek özel yapıştırma stilleri ile içlerinden sibop geçirilerek üretilmektedir. Her müşterinin talebine göre siboplar sistemlerine göre temin edilerek üretim aşaması başlatılır. Üretim süresi 7 gün içerisinde tamamlanıp şişirme kaçak testi yapılır. Kullanıldığı alana sibop kapakları açık bir şekilde takıldıktan sonra kullanılacağı parça içerisinde aktif edilerek şişirme işlemi başlar. Ürettiğimiz siboplu contaların kullanıcı hataları dışında 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır.

 

Hizmet Isı Derecesi

  Silikon hizmet ısı derecesi -60℃’den 225℃.’ye kadar çıkar. Bazı özel tipler, 300℃ ve -100℃. gibi uçdeğerlerde kullanılabilir.
  25’den 90’a kadar A tipi kenar mevcut.
  Siyah, kahverengi, yeşil, beyaz, pas rengi, sarı, mavi, kırmızı, turuncu, şeffaf ve gri renkler mevcut ya da müşteri tarafından atanan özel renkler.
  Silikon kauçuk, uç değer ısı dereceleri ve çeşitli ortamlarda iyi verim sağlıyor, genellikle otomotiv, uzay endüstrisi ve esneklik ve uzun ömürlülüğün önemli olduğu yerlerde kullanılır. Ayrıca üstün elektrikli izolasyon özellikleri, kesin performans sağlama standartlarında kritik öneme sahiptir. FDA tasdikli gıda işlemeleri, el aletleri ekipmanları ve uygulamaları için idealdir.

Siboplu Conta Kullanım Alanları

  • İlaç Sanayi
  • Gıda Sanayi
  • Gemi Sanayi
  • Tekstil Sanayi
  • Makine İmalatı