Oring Satış

Oring Satış

Oring Satışı

Oring için; genellikle en basit sızdırmazlık elemanı diyebiliriz. Düşük basınçlı havalar, bazı yağlar, 110℃ dereceyi geçmeyecek ısı ortamı ve birkaç farklı tür yakıtlar için tercih edilebilir. Fakat Oring Satış için, yüksek basınç ve hidrolik yağlar, aşınma, sürtünme gibi ortamında kullanılmak istenirse, aynı malzemenin sertlik değeri 90 shore olan, piyasa ismiyle Nbr90 shore olarak anılan ürün tavsiye edilir. Oring satışı konusunda geniş stok ve fiyat avantajı ile hizmet veren firmamız özel oring üretimi de yapmaktadır.

Kopolimerler, bütadiyen ve akrilonitril’in bilinen birçok ismidir, Nitril Kauçuk ve Nbr70 Akrilonitril, oldukça (20%’den 55%’ye) değişken NBR bileşimlerinin içeriğidir ve bitmiş materyallerin etkili ve fiziksel özelliklerindendir.

Yüksek akrilonitril içeriği, yağ ve yakıta karşı en iyi korumadır. Aynı zamanda, esneklik, sıkıştırma setleri, düşük ısıda korumaya ters etki yapar. En düşük akrilonitril içerik elde etmek, en iyi düşük ısı koruması, ama bazı korumalar yağ ve yakıtlara dayanıksızdır. Bu gerçekler karşısında uzlaşılabilecek seçim orta akrilonitril içerikli kauçuktur. NBR, diğer elastomerler ve yüksek korumalarla karşılaştırıldığında iyi mekanik özelliklere sahiptir. NBR, ozon ve kötü havadan aşınmaya karşı korumaz. Bazı özel bileşimler bu hatayı büyütebilir, ya da NBR/PVC harmanı bileşim, kötü havadan aşınma ve ozon korumasında kusursuzdur, ancak sıkıştırma ayarları çok iyi değildir.

Hizmet Isı Derecesi
NBR hizmet ısı derecesi -45℃’den 110℃’ye kadar dizayn edilebilir ya da farklı akrilonitril içerik ve formülüne bağlı olarak 130℃’ye kadar çıkabilir. Genellikle 90℃’den sonrası dayanıklılığı kısaltır.

Sertlik 40’tan 90’a kadar A tipi kenar mevcut.

Renk Siyah, kahverengi, yeşil, beyaz, pas rengi, sarı, mavi, kırmızı, turuncu ve gri mevcut ya da müşteri tarafından atanan renkler.

Uygulamalar
NBR bileşimleri, aşınmalara, kutupsuz yağlar ve çözücülere, su ve sızmalara karşı kusursuz koruma sağlar. Yüksek akrilonitril içerik daha iyi olur. NBR ayrıca düşük ısılarda, sıvı asit koşullarında, alkalik ve saf solüsyonlarda kullanılabilir. Aromatik hidrokarbonlar, klorlu hidrokarbonlar ve kutup çözücülerde kullanmak uygun değildir.

Oring Satış, birçok kanal ile yapılmaktadır. Genelde oring satışı için mail, telefon veya fabrika adresimize gelerek kullanıcılar ihtiyaçlarını gidermektedir ve buna ek olarak Türkiye'nin 81 iline oring satışı için kargolama imkanı mevcuttur.