Kalrez Oring

Kalrez Oring

Kalrez Oring Nedir

Kalrez® özel perfloroelastomer contalar ve parçalar, benzersiz sızdırmazlık uygulamalarına uyacak şekilde alışılmadık geometrilerle yapılabilir.

Kalrez® özel perfloroelastomer parçaları, yüksek ısı ve kimyasal direnci birleştirir. Üstün sızdırmazlık olanakları için benzersiz, türünün tek örneği olan Kalrez®, büyük ve küçük parçalar dahil olmak üzere çeşitli özel aile şekilleri ve standart geometriler sunabilir. Kalrez® özel contaları, gerekli termal, kimyasal ve plazma direncine bağlı olarak çeşitli bileşiklerde mevcuttur.

Kalrez® özel ve kompozit parçalar, özel ekipmanlara uyacak şekilde oldukça özel gereksinimlere göre tasarlanabilir ve kalıplanabilir. Kalrez® levhaları ve levhaları, çok çeşitli esnek uygulamaları destekleyen çeşitli bileşik ve boyutlarda da mevcuttur. Kalrez® parçaları, yüksek kaliteli işlenmiş ve kalıplanmış prototipler sunar.

Kalrez® Özel Contaların Faydaları

AS9100 havacılık standardı kalite sertifikasının zorluklarını karşılar; DuPont, AS9100 uyarınca onaylı bir conta ve sızdırmazlık cihazı tasarımcısı ve üreticisidir. (Üretim tesisi Newark, DE) Bileşikleri alüminyum, plastik, paslanmaz çelik, metal alaşımları, PEEK, pirinç vb. Gibi çeşitli malzemelere yapıştırmak için tescilli teknoloji, sızdırmazlık ve alt tabakayı tek bir parçaya entegre ederek performansı artırır ve maliyeti düşürür. Genel olarak, Kalrez® özel contaları, bu arada onarım, daha uzun ömür ve daha düşük işletme maliyetlerini iyileştirir. Çeşitli Kullanım Alanları İçin Mevcuttur

Mevcut özel perfloroelastomer parçaları şunları içerir: Valf yuvaları Diyaframlar Contalar Packer contalar T-mühürler Kolon bağlantı parçaları KVSP (Kalrez® Valf Stem Paketleme Sistemleri)

Kompozit Kalrez® parçalarının örnekleri şunları içerir; Yarıklı vanalar için özel profiller ve dikdörtgen şekilli contalar Yapıştırılmış kapı contaları ve yapıştırılmış çıkıntılar gibi kauçuktan metale yapıştırma parçaları Profilli kuvars tüp contalar Diyaframlar Dudaklı contalar Hortum Diğer özel konfigürasyonlar Sonlu Eleman Analizi Dahil Uzman Desteği

Gelişmiş Sonlu Eleman Analizi (FEA) yetenekleri, yeni conta şekillerinin tasarlanmasına, bileşik seçimi ve kanal geometrisinin optimize edilmesine ve servisteki parçaların model performansına yardımcı olur. FEA kullanımı, geliştirme sürelerini kısaltabilir ve uzun vadeli sızdırmazlık performansı için yenilikçi çözümler üretebilir.

Oring Evi > (COE), küresel ağımızdaki uygulama ve test uzmanlığı aracılığıyla müşterilere avantaj ve işbirliği sağlar.